Polecamy napędy do bram czterech ,naszym zdaniem najlepszych producentów na naszym rynku

NICE  FAAC  CAME  TOUSEK

Są to urządzenia sprawdzone przez lata użytkowania i cieszą się dobrą opinią użytkowników.


NICE ROBUS  Nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 350 kg, 600 kg i 1000 kg. Doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko  na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych. Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS, charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.

NICE WINGO   Grupa nowoczesnych, funkcjonalnych napędów do bram dwuskrzydłowych, na którą składają się 4 modele: Wingo, Wingo L, Wingo5000 i Wingo24V. Wszystkie posiadają w zestawie centralę sterującą, radioodbiornik i dwukanałowe piloty. W przypadku metalowych słupków dostępne są dwie wersje siłowników do bram o ciężarze do 200 kg – Nice Wingo (do bram o długości skrzydła do 1,8 m) oraz Nice Wingo L (bramy ze skrzydłem o długości do 3 m). Dostępny jest także model Wingo5000 z wydłużonym korpusem do bram o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze do 200kg, z możliwością montażu na szerokich słupkach.

NICE SHEL   Siłowniki z napędem łańcuchowym o sile uciągu do 500N i 750N, do mniejszych bram garażowych o powierzchni bramy od 8 m2 do 11m2. Łatwy montaż, ciche działanie i przystępna cena to cechy charakterystyczne tej linii produktów.

NOWE PILOTY NICE   Piloty INTI dostępne w ofercie Nice to rozwiązanie na miarę nowoczesnego domu. Za pomocą nowej linii jedno- oraz dwukanałowych miniaturowych pilotów można sterować dowolnym systemem automatyki bram wjazdowych i garażowych, nawet istniejącym już w domu czy wspólnocie mieszkaniowej. Ich wyjątkowość to jednak nie tylko uniwersalność, lecz także nowoczesny design i paleta sześciu dostępnych kolorów (czerwony, zielony, niebieski, żółty, różowy oraz czarny). Dzięki temu każdy z domowników może sterować bramą używając pilota w swoim ulubionym kolorze. Elegancki, poręczny pilot może służyć także jako przyciągający wzrok brelok do kluczy. Funkcjonalny uchwyt dostępny w każdym modelu ułatwia jego zaczepienie, a odporna na zadrapania obudowa chroni go przed uszkodzeniem.


FAAC 414  Idealne rozwiązanie dla bram przydomowych

Napęd FAAC 414 jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu

bramy o długości skrzydła do 4 m. Napęd FAAC 414 Long ze względu na bardzo dużą

siłę ciągu oraz bardzo dobre wymiary montażowe, jest idealnym rozwiązaniem do automatyzacji

bram osadzonych na grubych klinkierowych słupkach jak również do bram o długich skrzydłach

w tym bram jednoskrzydłowych o szerokości nawet do 5 m. Napęd wyposażony jest w siłowniki

tubowe – samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

FAAC 740 i 741 przeznaczone są do automatyzacji bram wjazdowych o długości maksymalnej 15m

i ciężarze do 500 kg (740) lub 900 kg (741) Zastosowane w nich silniki 230V zapewniają większą siłę pracy niż w modelach 12/24V, a ich konstrukcja oparta wyłącznie na przekładniach metalowych i precyzyjnym łożyskowaniu wału głównego gwarantuje niezawodną obsługę bramy przesuwnej o dowolnej konstrukcji przez długie lata.

FAAC  D600 to napęd z silnikiem 24V, z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem napędowym lub paskiem kewlarowym, która zapewnia cichą i płynną obsługę wszelkich bram garażowych.

Nie wymaga żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.


CAME  BX-246

24V D.C. - 400W Samoblokujący siłownik elektromechaniczny z ochroną wyłącznika krańcowego przed zamarzaniem. Posiada wbudowaną płytę strerującą z jednokanałowym dekoderem riadiowym, funkcją stop i funkcja furtki.

Maksymalna masa bramy 600 kg. Maksymalna długość bramy 18m. Praca intensywna.

CAME FAST

230V A.C. - 150W Samoblokujący siłownik elektromechaniczny z ramieniem łamanym. Czas otwarcia 18s do 90°. Posiada dwa wbudowane wyłączniki krańcowe. Maksymalna długość jednego skrzydła 2,3m.

NICE HOPP

Lekkie siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do posesyjnych bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,4m i ciężarze do 250kg, do montażu na szerokich słupkach. Idealne do pracy intensywnej. Wyposażone w rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS. Daje możliwość funkcjonalnego, częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła.

To tylko kilka najczęściej stosowanych napędów. Więcej urządzeń i informacji na ich temat znajdą Państwo w zakładce cennik .


Nasza Firma nie prowadzi sklepu , natomiast urządzenia sprowadzamy dla Państwa  prosto od producenta po uprzednim obejrzeniu bramy, dzięki temu napędy są zawsze nowe ,posiadają gwarancje i są odpowiednio dobrane co ma duże znaczenie w odpowiednim działaniu urządzeń . Udzielamy gwarancji  do 5 lat .

stat4u

Copyright 2012-2017 © All rights reserved.

PARTNERZY:

REKLAMA:

Jak strona wykorzystuje dla Twojego dobra ciasteczka COOKIES - zapoznaj się z taką polityką.

Strona w trakcie przebudowy